Sekretariatet for Foreldreutvalget for grunnopplæringen (FUG) har følgende ansatte:
 

Marianne Dahlseng, kontorsjef 
Tlf.nr.: 959 17 691, e-post: marianne.dahlseng@fug.no 

Lou Cathrin Norreen, seniorrådgiver barnehage 
e-post: lou.norreen@fug.no 

Marianne Røhr Fehn, rådgiver barnehage
e-post: marianne.fehn@fug.no

Gøril B. Lyngstad, seniorrådgiver skole
e-post: goril.b.lyngstad@fug.no

Torill Braaten, seniorrådgiver skole
e-post: torill.braaten@fug.no
Kjersti Falck, rådgiver skole
e-post: kjersti.falck@fug.no 

Asbjørn Tolo, rådgiver skole
e-post: asbjorn.tolo@fug.no

Anne D. Nilsen, senior kommunikasjonsrådgiver FUB/FUG
 Tlf.nr.: 901 17 452, e-post: anne.nilsen@fug.no

Turid Reiche, seniorkonsulent
e-post: turid.reiche@fug.no

Jørn Aabø, seniorkonsulent
e-post: jorn.aabo@fug.no

Ønsker du rådgivning, ring 477 99 200 mellom kl 08.00 - 15.30 eller send e-post til post@fug.no / post@fubhg.no

Foreldreutvalget for grunnopplæringen
Postboks 29
3833 Bø i Telemark

Telefon: 477 99 200
www.fug.no
post@fug.no  
post@fubhg.no

Besøksadresse: Lundevegen 3, Bø

Fakturaadresse: 989628011 (efaktura) eller fakturamottak@fug.no  
NB! Vår bestillerreferanse må være påført fakturaen.
 
Org.nr.: 989 628 011
Kontonr.: 7694 05 12847